عطاری اینترنتی عطار www.attari.ir

معرفی داروهای گیاهی-تجربی آزمایش شده دیسک کمر،پروستات،سنگ کلیه و مثانه،زخم معده،آرتروز،سینوزیت و...

درمان پروستات با پودر و كپسولي گیاهی و طبیعی www.attari.ir

اين پودر كاملا گياهي و بهداشتي، قبل از وعده هاي غذايي خورده مي شود و روي پروستات اثر بسيار خوبي داشته.

در كنار اين پودر 90 عدد كپسول پروستات كاملا گياهي و بهداشتي كه خودمان آماده مي كنيم داده مي شود كه سم هاي بدن را از طريق ادرار و مدفوع خارج مي سازد و سرعت بهبود پروستات را چند برابر مي كند و ضمن در کاهش میزان پی اس آ و تقویت کبد و کلیه ها و دفع سنگ های ریز آن اثرات تجربی و علمی چشمگیری دارد.


ضمنا يك پودر گياهي ديگر كه به صورت دَم نوش آماده مي شود در جعبه پستي قرار دارد كه مجاري ادرار را پاك و ضد عفوني مي كند.

پس مجموعا 3 دارو و يك رژيم غذايي مخصوص ارسال مي شود:

1- پودر ضد التهاب پروستات(بیش از 500 گرم)

2- پودر مكمل كه مجاري ادراري را ضد عفوني مي كند.(120 گرم)

3- 90 كپسول ضد عفوني كننده و تقویتی.

4- دستورات رژيم غذايي.

ارسال این دارو به سراسر کشور با پست پیشتاز می باشد و توضيحات كامل دارو به همراه رژيم غذايي مخصوص بيماران پروستاتي در آن قرار دارد و بعد از واريز وجه و دادن آدرس دقيق پستي و كدپستي 10رقمي و اعلام آن، ارسال مي شود.

 

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها مي توانيد تماس بگیرید:

شماره هاي تماس:قم- صادق عطار

تلفن ثابت: 2811853- 0253

تلفن همراه: 09127502008 whatsapp viber


شماره حساب ها به نام صادق عطار:

حساب سیبا بانک ملی: 0300435144000 / شماره کارت: 1708 9916 9911 6037 / شماره شبا IR180170000000300435144000

حساب ملت: 4528951626 / شماره کارت: 2014 1517 3372 6104 / شماره شبا ملت IR830120010000004528951626

حساب سپهر صادرات: 0305402921002 / شماره کارت: 5811 9843 6910 6037 / شماره شبا IR490190000000305402921002

نمونه هایی از بعضی افراد شفا یافته:

شخصی در شوشتر به این بیماری مبتلا بود و حتی زمینه ارثی و ژنتیکی خانوادگی برای این بیماری داشت و برادر ایشان در اثر سرطان پروستات مرحوم شده بود و خانواده ایشان هم بسیار نگران شده بودند که این برادر هم به این سرنوشت تلخ ممکن است دچار شود.

ولی به لطف خدا و با یک نسخه و مصرف چند هفته ای از این داروی ترکیبی خوراکی از التهاب و بزرگی پروستات نجات پیدا کردند و شفا یافتند.

*. آقاي حكاك كه با داشتن P.S.A=14 مشكوك به سرطان بودند و بيش از يك ماه فقط از طريق ميل(سُوند) ادرارشان خارج مي شد به لطف الهي بعد از مصرف دقيق 2 هفته اي از اين پودر و كپسول مكمل آن و رعايت نكات رژيم غذايي، الان بدون مشكل و بدون نياز به سوند دفع ادرار مي كنند و P.S.A ايشان هم بعد از یک ماه از مصرف دارو به عدد 3 رسيد و در ماه های بعد و طبق تماسی که با فرزند پزشکشان داشتم پی  اس آ الان به عدد 1 رسیده و وضعیت بالینی ایشان هم کاملا نرمال و طبیعی است.

*. آقاي كوثري با داشتن P.S.A=12 و تجويز تكه برداري از پروستات خوشبختانه بعد از يك ماه مصرف دارو P.S.A به 5 كاهش پيدا كرده و بعد از مصرف دوره دوم دارو كيست كليه چپ و سنگ 2.5 ميلي متري بدون درد از بين رفته.

البته ايشان توصيه ها را به صورت ناقص انجام داده بودند كه اين نتايج بسيار خوب بوده.

*. آقاي نيا كمال بعد از دو سال كه از قرص هاي پروستاتان و ديگر داروهاي متداول استفاده كرده بودند، 2ماه اخير بيماري شديد شده بود و قرص هاي سابق هم ديگر اثري نداشته و P.S.A به 11 رسيده بود در آزمايش گذشته كه در دوره اول دارو P.S.A به 7 رسيده و از لحاظ باليني ادرار راحت تر تخليه مي شود و الان بیماری تحت کنترل است.

*. آقاي احدي بعد از يك ماه استفاده از دارو P.S.A از 71 به 3 كاهش پيدا كرده و فشار خون و يبوست مزاج ايشان بهتر شده و بزرگي پروستات هم از 44CM به 40 كاهش پيدا كرده. و نكته مهم تر اينكه از لحاظ باليني بسيار بهتر از قبل هستند.(در كنار دارو گياهي ايشان از آمپول هاي 28 روزه و دارو دكتر هم استفاده كرده اند ولي گفتند كه احساس مي كنم بهبودي باليني بخاطر داروهاي گياهي بوده).

*. آقاي نكوئي بعد از استفاده از دوره اول دارو حجم پروستاتشان از 67 به 48 كاهش پيدا كرده و فشار خونشان از 20روي9 به 14روي8 رسيد و P.S.A از 1.68 به 68% رسيد و يبوست برطرف شده و خوشبختانه مقدار كمي ادرار هم بعد از تخليه باقي مي ماند(15 سي سي) و شب ها به جاي 4 تا 5 بار بيدار شدن براي دستشوئي 1بار بلند مي شوند و گاهي هم نيازي نيست.

ايشان بعد از مشاهده بهبودي چشم گير دوره دوم را شروع كرده اند.

*. آقای رحمان زاده از تهران با یک دوره دارو به طور کامل شفا پیدا کردند.

*. آقاي روزه اي هم از باغ ملك خوزستان با توجه به سن بالايي كه داشتند(84 سال) خدا رو شكر بهبود كامل پيدا كردند.

*. آقاي گوهري 74ساله و آقاي طاهر آبادي از کرمانشاه هم كاملا شفا گرفته اند.

*. آقای علی مطیره از عراق با داشتن 69 سال سن و پروستات ملتهب و داشتن 449 سی سی باقیمانده ادرار بعد از تخلیه و دو کیست 28 و 22 میلیمتری مادرزادی در کلیه ها مراجعه کردند که بعد از استفاده از دوره اول دارو میزان باقیمانده ادرار به نصف کاهش پیدا کرد(220 سی سی) و دو کیست مادرزادی هم به 22 و 18 کوچک تر شدند و از لحاظ بالینی هم به گفته خودشان از 5تا6 دفعه نیاز به دستشویی در شب، تنها یک بار به دستشویی می روند.

البته این سونوگرافی دوم را در حالتی ملتهب و با سرماخوردگی شدید گرفته بودند که به نظر می رسد اگر شرایط عادی بود باقیمانده ادرار خیلی کمتر از 220 می شد و علائم بالینی هم همین را تایید می کند.

ایشان بعد از دیدن این تاثیرات مشخص مشغول استفاده از دور دوم دارو هستند.

 

توجه:

چون معمولا مشکلات پروستات همزمان با مشکلات کلیه ها است، اگر مشكل كليه داشتيد بهتر است از نسخه هایی که در همين سايت در مورد درمان سنگ کلیه نوشته ایم استفاده کنید.

 

رژیم غذایی افراد پروستاتی:

توصيه هاي لازم و مهم:
صبح ها قبل از صبحانه مغز يك عدد گردو بخوريد.
اگر دچار اضافه وزن هستيد حتما آن را زير نظر پزشك متخصص تغذيه كاهش دهيد و از او بخواهيد رژيم غذايي مناسب با بيماري پروستات به شما بدهد،و در آن اين موارد رعايت شود.

توصيه هاي غذايي
استفاده زياد از انواع سبوسِ(برنج، گندم، جو،...) وغلات سبوس دار، حبوباتي مثل عدس.
استفاده از سبزيجات خشك مثل شنبليله، و شويد در برنج و سوپ ها.
خوردن نان هاي سبوس دار(مثل نان سنگك و بربري) و پرهيز از نان هاي بدون سبوس مثل نان لواش و نان هاي فانتزي.
صبح ها قبل از ناشتا 1 قاشق چاي خوري "عسلِ طبيعي خالص" را زير زبان خود بگذاريد و صبر كنيد تا آرام آرام آب شود و با بزاق دهان مخلوط شود و بعد آن را بخوريد. اين كار باعث مي شود انسولين ترشح شود و باعث كاهش قند خون مي شود.
كاهش و يا قطع همه قندها(شكر،شيريني)، چربي ها، گوشت(خصوصا گوشت قرمز) و لبنيات(مخصوصا ماست و دوغ).
پرهيز كامل از خوردن چلو و جايگزيني آن با پلو.
پرهيز از تمام غذاهاي فست فود(مثل پيتزا، همبرگر، سوسيس و كالباس).
پرهيز از روغن هاي سرخ كردني مايع و جامد و استفاده از روغن زيتون در غذاها.
از خوردن ادویه های تند جداً خودداری کنید و غذاهايي كه طبيعت سردي دارند مثل خيار هندوانه را بااحتياط  و با كمي عسل مصرف كنيد.
ورزش منظم روزانه(سبك) مثل پياده روي و تنفس در هواي پاك توصيه مي شود.اگر نتوانستيد به طور كامل اين توصيه ها را عمل كنيد ولي سعي كنيد تا جايي كه مي توانيد رعايت كنيد.

 

اطلاعات بیشتری که در اینترنت دیدم و مفید هستند را هم می توانید در پایین مطالعه کنید

بزرگ شدن پروستات در مردان ( مرجع کامل اطلاعات )

پروستات بزرگ
بزرگی خوش خیم پروستات چیست؟

بیش از نیمی از مردان بالای سن ۶۰ سال دچار بزرگی پروستات هستند و احتمال بروز این حالت با افزایش سن افزایش می یابد. در سن ۸۰ سالگی حدود ۸۰ درصد مبتلا خواهند بود. اما فقط ۴۰ تا ۵۰ درصد موارد واقعاً دچار علائم ناشی از بزرگی پروستات خواهند بود. در بزرگی خوش خیم  پروستات اول قسمتهای مرکزی پروستات بزرگ می شود، بزرگی این ناحیه معمولاً بر روی پیشابراهی که از داخل پروستات عبور می کند فشار می آورد. گاهی اوقات این حالت منجر به بروز علایم و مشکلات ادراری خواهد شد. معمولاً بزرگی خوش خیم پروستات در عملکرد جنسی اختلالی ایجاد نخواهد کرد. باید بخاطر داشت که بزرگی خوش خیم پروستات سرطان نبوده و منجر به بروز سرطان نیز نخواهد شد. اما ممکن است فرد همزمان دچار بزرگی پروستات و سرطان پروستات باشد.

علایم این اختلال چگونه است ؟

همانطور که گفته شد بسیاری از مردان مبتلا به این بیماری فاقد علائم می باشند. اما زمانیکه بزرگی پروستات در روند ادرار کردن دخالت کند منجر به بروز علایمی نظیر جریان ضعیف ادراری، احساس عدم تخلیه کامل مثانه، تأخیر در شروع ادرار، احساس ادرار کردن مکرر، بیدار شدن از خواب در شب جهت ادرار کردن و نیاز به زور زدن برای ادرار کردن خواهد شد.

این علائم ثانویه به اثر بزرگی پروستات برروی پیشابراه و بعد از آن برروی مثانه می باشد. در مراحل اولیه عضلات مثانه می توانند بر تنگی پیشابراه غلبه کند، اما بعداً عضلات مثانه ضخیم تر، حساستر، و قوی تر خواهند شد که سبب احساس ادرار مکرر می شود.

در بعضی موارد زمانیکه پروستات بزرگ می شود، چنان پیشابراه را تحت فشار قرار می دهد که مثانه قادر نیست بر این نیرو غلبه کند، لذا نمی تواند بطور کامل تخلیه شود.

اگر عفونت ادراری ایجاد شود ممکن است علایمی نظیر حس درد و سوزش در ادرار کردن
رخ دهد. در تعداد کمی از موارد مبتلا به بزرگی خوش خیم پروستات، این حالت ممکن است منجر به بروز عفونتهای مکرر ادراری، عدم تخلیه کامل ادرار و آسیب های تدریجی به مثانه و کلیه ها شود.

غده پروستات چیست ؟
پروستات بخشی از عضو جنسی مرداست که به شکل و اندازه تقریبی گردو، زیر مثانه قرار گرفته و مجرای خروجی آن را مطابق شکل احاطه کرده است .
نقش پروستات چیست ؟

نقش پروستات تولید مایع وروان کردن حرکت اسپرماتوزوئیدها به خارج است

تشخیص بزرگی خوش خیم پروستات چگونه است؟

بعد از اخذ شرح حال کامل باید معاینه انجام شود که معمولاً جهت انجام معاینه پروستات باید از طریق انگشت، راست روده بیمار مورد معاینه قرار گیرد. از این طریق پزشک می تواند بزرگی پروستات یا وجود توده یا هر گونه بافت غیر طبیعی که نشاندهنده سرطان باشد را مورد ارزیابی قرار دهد. اگر چه ممکن است این معاینه تا حدی ناراحت کننده باشد اما سبب بروز آسیب نشده و دردی نیز ایجاد نخواهد کرد. از آنجایی که معمولاً قسمت مرکزی پروستات بزرگ می شود. ممکن است گاهی فرد دچار علائم باشد اما در معاینه پروستات بزرگ نباشد. از طرف دیگر بسیاری از مردان مبتلا به بزرگی پروستات ممکن است بدون علامت باشند.

بعد از تشخیص وجود این مشکل باید جهت پیگیری درمانهای لازم، فرد به متخصصین کلیه و مجاری ادراری مراجعه نماید.

بیماری پروستات سه نوع دارد:
اول بزرگی خوش خیم سرطانی یا بزرگ شدگی غیر سرطانی پروستات است که در اثر آن بافت پروستات بزرگ و متورم شده و نهایتا جریان خروج ادرار را قطع می‌کند، در نتیجه ادرار درون مثانه باقی می‌ماند. بزرگی خوش خیم پروستات معمولا در مردان بالای ۶۰ سال رخ می‌دهد‌ (مردان زیر ۵۰ سال ندرتا دچار آن می‌شوند). علت غالب بزرگ شدگیهای پروستات بزرگی خوش خیم می‌باشد.
عوارض احتمالی این نوع بیماری پروستات عبارتند از:
مثانه ضعیف و ممکن است متسع و به سایر اعضای بدن فشار وارد کند.
ممکن است آسیب کلیه و گردش خون تصفیه نشده در بدن به دلیل پس زدن ادرار از مثانه به کلیه به وجود آید.
علائم و نشانه‌های آن احساس نیاز مکرر به تخلیه ادرار به ویژه در شب، نیاز مبرم اضطراری به ادرار کردن، دشواری در آغاز ادرار، جریان کم فشار ادرار، چکیدن یا قطره قطره آمدن غیر طبیعی ادرار و احساس پر بودن مثانه و ناتوانی در ادرار کردن است.

منبع:
http://www.pezeshk.us/?p=8002
و لینک های قابل استفاده در مورد این بیماری اطلاعات خوبي به ما مي دهند:
http://www.ronasmed.com/journal/000043.php
http://www.tebyan.net/nutrition_health/diseases/cancer/2008/9/8/73965.html
http://www.seemorgh.com/health/default.aspx?tabid=2267&conid=9225
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86_%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AA
 


برچسب‌ها: درمان طبيعي, مشکلات پروستات, قطره قطره شدن ادرار, پودر گیاهی, ضد التهاب پروستات
+ نوشته شده در  ۹۰/۰۶/۱۵ساعت 16:36  توسط حسنعلی عطار www.attari.ir  |